لیزر بیکینی و تجربۀ خوشایند یک خط بیکینی زیبا

لیزر بیکینی جهت داشتن یک خط بیکینی زیبا و لطیف یکی از خواسته های مشتریان لیزر تریا است؛ چرا که آنها دوست دارند هنگام شنا یا در اتاق خواب خود جذاب و زیبا به نظر برسند. تجربۀ آنها نشان می دهد که استفاده از موم، تیغ اصلاح و انواع مواد رفع کنندۀ موهای زائد هرگز ظاهری صاف و بی عیب به خط بیکینی آنها نمی دهد. ضمن اینکه لکه های جا مانده از این شیوه ها بر روی پوست، حس ناخوشایندی را در آنها ایجاد می کند.

خط بیکینی کجاست؟

یکی از محبوبترین لباسهای زنانه بیکینی است که شبیه یک شورت به شکل عدد هفت می باشد و ناحیۀ تناسلی زنان و قسمت زیر شکم را می پوشاند. خط بیکینی به ناحیۀ بیرونی این نوع شورت یا مایو زنانه گفته می شود.
لیزر تریا بدلیل سطح پوشش اختیاری می تواند هر میزانی از محو خط بیکینی را باعث شود و نازیبایی های حاصل از شیوه های رفع موهای زائد به شیوۀ سنتی را کاملا از بین ببرد.

چگونه برای لیزر بیکینی آماده شوم؟

برای اینکه فولیکولهای بیشتری از مو را برای جذب لیزر مورد استفاده برای حذف موهای زائد، هدف قرار دهید قبل از هر جلسه باید پوست را کاملاً آماده کنید. توصیه می شود که به طور کامل محصولاتی مانند لوسیون، پودر، عطر و یا دئودورانت را از ناحیۀ حذف کنید. ضمناً فراموش نکنید که در زمان لیزر بیکینی مابقی روشهای حذف موهای زائد را متوقف کنید.

چقدر زمان برای لیزر بیکنی لازم است؟

با شش تا ده جلسه استفاده از لیزر تریا می توانید پوست صاف و لطیفی را برای خوتان به ارمغان بیاورید. البته این زمان زیاد نیست و اندازۀ یک دوش گرفتن یا نهار خوردن وقت شما را خواهد گرفت. موهای بلوند، خاکستری و قرمز در زمان استفاده از لیزر بدلیل ملانین و رنگدانه در فولیکول مو، زمان بیشتری را برای رفع کامل لازم دارند.

آیا قیمت خرید لیزر تریا برای لیزر بیکینی به صرفه است؟ 
این حق شماست که با دیدن قیمت دستگاه لیزر خانگی از خودتان بپرسید که آیا خرید آن برایتان به صرفه است یا نه؟ با یک حساب سرانگشتی قیمت لیزر در کلینیکهای رفع موی زائد خیلی راحت جواب سئوالتان را پیدا می کنید. بله درست است: دستگاه لیزر خانگی ارزانتر، دائمی و راحتتر است. ضمن اینکه از همۀ روشهای دیگر هم کارایی بهتری دارد و نتیجه اش دلچسب تر است چراکه نسبت مستقیمی با زیبایی پوست بدنتان دارد.
با لیزر بیکینی برای همیشه از شر موهای زودرس، لکه های قرمز، التهاب و خارش در ناحیۀ تناسلی راحت می شوید.

+ در مورد بیکینی در ویکی پدیای فارسی بیشتر بخوانید

نظر یا سئوال خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما ثبت شد و در انتظار تایید مدیر است