دربارۀ تیم فروش لیزر تریا در ایران بیشتر بدانید…

تیم فروش لیزر تریا در ایران از رهگذار سالها تجربه در امر تامین کالا از منابع اصلی به جهت حفظ اصالت کالا و قیمت تمام شده به نفع مشتری نهایی از سال 1393 محصول منحصربفردی را وارد بازار کالای زیبایی و بهداشتی ایران کرد که در مدت کوتاهی از عرضه اش به بازار جهانی توانسته بود نظر مثبت و توامان متخصصان و مشتریان را با هم به خود اختصاص دهد.
شرکت تریا بیوتی با اختراع محصول لیزر تریا Tria 4x بواقع توانست یک کلینیک مجهز لیزر موی زائد را در یک دستگاه لیزر خانگی کوچک خلاصه کند و به خانه ها بیاورد.
این اتفاق مهم از ابتدای زمزمه های عرضه شدنش مورد بحث و نقد و نظرهای فراوانی قرار گرفت به طوری که شاهد بودیم یادداشتها، مقالات و مصاحبه های گوناگونی از مردم عادی تا متخصصان پوست و مو و سلامتی در مورد آن منتشر شد و حتی کلینیکهای بزرگ و درمانگاههای معتبر لیزر موهای زائد که به نحوی جایگاه خود را در حفظ و گسترش مشتریان زیر سئوال می دیدند شروع به انتشار مخالفتهای اثبات نشده در سطح وسیعی کردند.
شرکت تریابیوتی که در ایالت کالیفرنیا آمریکا واقع شده است تکنولوژی لیزر خانگی را از سال 2003 تا کنون پیگیری کرده و مدام ارتقا داده است و از دستگاه بلولایت رفع جوش و لک پوستی در سال 2010 و لیزر خانگی از بین برندۀ چروک پوستی در سال 2012 هم اکنون لیزر تریا را وارد بازار جهانی کرده است.
سایت لیزر تریا در ایران، همکار فروشگاه اینترنتی بورسیکا عرضه کنندۀ رسمی محصولات تریابیوتی در ایران است و با تضمین تعویض 18 ماهۀ کالا و قیمت کاملاً واقعی و پایینتر از متوسط بازار و فروشگاههای دیگر فصل تازه ای از حقوق مشتریان در برخورداری از یک کالای مدرن و کارآمد با پشتیبانی واقعی و کاملاً تضمین شده را در فضای کسب و کارهای اینترنتی ایران گشوده است.