بازار فروش لیزرهای خانگی با توجه به ویژگی های منحصربفردی که دارند، این روزها بسیار پر رونق است. این رونق بازار به همان میزان که نشانۀ خوبی برای موفقیت این کالا است، برخی را نیز به سودجویی واداشته است. فروشگاه های زیادی اقدام به فروش این دستگاه ها می کنند و فارغ از مسئولیتهایی که به سبب تاثیر مستقیم دستگاه لیزر خانگی بر سلامتی انسان دارند و ایجاب می کند که گارانتی معتبر و خرید اورجینالی داشته باشیم، همچنان در بازار عرضه و تقاضای این محصول حضور دارند. لیزر به دلیل اینکه به طور مستقیم با پوست در ارتباط است باید از نمایندگی اصلی خریداری شود و همه جوانب آن در هنگام خرید در نظر گرفته شود. چرا که ممکن است باعث ایجاد عوارض جبران ناپذیری شود.
برندی که توانسته در بین لیزرهای خانگی، به فروش بالایی دست پیدا کند، لیزر تریا است. افراد و مجموعه های بسیار زیادی اقدام به فروش لیزرهایی با نام تریا کرده اند که ظاهری شبیه به تریا دارد اما فاقد ویژگی هایی همچون: اورجینال بودن، گارانتی معتبر و قیمت مناسب هستند.
لیزر تریا در ایران تنها توسط دو فروشگاه معتبر بصورت کاملاً قانونی تامین و عرضه می شود:

سایت دیجی کالا: گارانتی: دارای سه گارانتی متفاوت – قیمت: 4100000 تومان
فروشگاه اینترنتی بورسیکا: به همراه سه هدیه و گارانتی 18 ماهه تعويض رويال – قیمت: 2950000 تومان

این دو سایت، نماینده اصلی فروش لیزرهای تریا هستند. در هر دو سایت می توانید لیزر تریا را با گارانتی تحویل بگیرید.

قیمت تریا 4x
بورسیکا در حال حاضر کمترین قیمت لیزر خانگی تریا 4x را در بین فروشندگان ارائه می دهد.

دیجی کالا نامی است که اغلب افراد با آن آشنا هستند و بورسیکا هم فروشگاهی است که تمرکز خود را بر روی کیفیت، قیمت و گارانتی  محصول قرار داده است. این سایت با در نظر گرفتن تمام نیازهای مشتریان خود، کامل ترین توضیحات و را در مورد این دستگاه در اختیار شما قرار داده است. شما می توانید با مراجعه به سایت tria4x، علاوه بر کسب اطلاعات در مورد لیزر تریا و نحوه عملکرد آن می توانید تنها با قیمت دو میلیون و نهصد و پنجاه هزار تومان خریداری کنید.
لیزرهایی که توسط این فروشگاه به شما ارائه می شود، دارای یک شماره سریال در انتهای خود می باشد که اصالت دستگاه را تایید می کند.
با خرید دستگاه لیزر تریا از نمایندگی های معتبر، سلامتی و تجربۀ خوب خرید خود را تضمین کنید.

+ خرید اینترنتی دستگاه لیزر خانگی تریا