لیزر تریا (Tria 4x) اولین لیزری است که توسط سازمان اف دی ای برای استفاده در خانه تایید شده است. لیزر تریا به راستی در تکنولوژی از بین بردن موها در خانه پیشگام است و توانسته است رضایت استفاده کنندگان و تایید مراجع رسمی را توامان کسب کند. همچنین باید بگوییم دانشمندانی که این لیزر را اختراع کردند همان دانشمندان مخترع لیزرهای بزرگتر موجود در کلینیک ها بوده اند و امنیت 100 درصدی را برای ما تضمین می کنند. تایید سازمان اف دی ای (FDA) باعث می شود تا احساس امنیت داشته باشم و دیگر نگران این موضوع نباشم که ممکن است استفاده از این دستگاه به پوستم آسیب برساند. اگر مدت زمان طولانی تری را هم محاسبه کنید خواهید دید که این لیزر بسیار با صرفه تر از استفاده از موم ها نیز هست و البته تاثیر طولانی تری نیز دارد.

استفاده ی آسان/ تنطیمات متعدد/ صفحه ی ال ای دی با ویژگی های بسیار

قبل از هر کاری برای استفاده از هر نوع لیزر باید دفترچه ی راهنمای آن را مطالعه کنید. لیزر تریا با صفحه ی ال ای دی بزرگی که دارد، استفاده از آن را برایتان آسان کرده است. همچنین این دستگاه شامل ویژگی های همچون سنسور پوست، تنطیمات ضد درد، شمارشگر پالس زمانی ، نشانگر عمر باتری و کلید قفل است که این دستگاه را از محصولات مشابه متمایز می کند.

نکته ی منفی

تنها نکته ی منفی که درباره ی لیزر تریا وجود دارد این است که شارژی است. برای برخی افراد این موضوع مشکل به حساب نمی آید.

چرا لیزر تریا امن ترین دستگاه برای خرید است؟
همانطور که در قبل ذکر کردم، لیزر تریا توسط همان افرادی اختراع شده است که لیزرهای موجود در کلینیک های پزشکی را اختراع کرده اند. این اختراع دوم آن ها است که باعث شده است هر شخصی بتواند یک لیزر در خانه اش داشته باشد و از امن بودن و قابل حمل بودن آن لذت ببرد.
این دستگاه امن ترین لیزر موجود در بازار است زیرا به روشی طراحی شده است تا هدف گیری دقیق و مستقیمی بر روی فولیکول های مو انجام دهد. این به آن معناست که تریا بر روی تخریب فولیکول های مو تمرکز دارد و به بافت های پوست اطراف موها آسیبی نمی رساند.