رفع موهای زائد، یک موضوع کاملاً شخصی از زندگی روزمره‌ی ماست. برای برخی از ما که دارای موهای پرپشت یا لایه‌های پوست تیره هستیم این مساله می‌تواند بسیار عذاب‌آور باشد.
اما در هر صورت بایستی با حقایقی دربارۀ موهای زائد بدنمان روبرو شویم مخصوصاً خانم هایی که نتوانسته اند چاره ای برای موهای زائد بدنشان پیدا کنند هنگامی که هوا گرم می شود این سئوال ایجاد می شود که باید چه کار کنند؟
منظورم این است که ما نمی‌توانیم بیخیال همه‌چیز شویم و کل تابستان را با لباس های سر تا پا پوشیده بگذرانیم. بنابراین بدیهی است که نیاز به یک راه حل جایگزین داریم. راه حل جایگزینی که من در هفده سالگی به آن رسیدم، لیزر موبر خانگی تریا بود.
به عنوان یک دختر پرمو دارای مشکلات هورمونی، تلاش برای خلاص شدن از موهای بدنم برای من نسبت به دوستانم، همیشه کمی بیشتر از یک مشکل بود. من همچنین دریافتم که در مسیر پیدا کردن راه حلی برای حذف مو به صورت دائمی یا حتی نیمه دائمی، بسیاری از ما از اقدامات ایمنی اجتناب می‌کنیم یا به سادگی از توصیه‌های سخت‌گیرانه‌ی دکترها پیروی می‌کنیم.
بنابراین تصمیم گرفتم راهی پیدا کنم تا به کسانی که برای اولین بار از لیزر موبر استفاده می‌کنند، کمک کنم. در اینجا اطلاعاتی قرار خواهم داد که نیاز هست قبل از استفاده بدانید. مواردی که شما زمانی که لیزر موبر را به خانه می‌آورید، باید از آن‌ها آگاه باشید. همچنین شما را از خرید یک دستگاه لیزر موبر ایمن برای خودتان مطمئن‌ خواهیم کرد در حالی که بتوانید بهترین نتیجه را هم از لیزر موبر خود بگیرید.

آیا لیزر موبر خانگی بی خطر است؟
لیزر موبر خانگی می‌تواند هم بی‌خطر و هم در عین حال یک ریسک بزرگ محسوب شود. تمام این ها بستگی به این دارد که واقعا چقدر از راهنمای ارائه شده پیروی می‌کنید. دستگاه های لیزر خانگی تریا که در ایران توسط سایت تریا و فروشگاه بورسیکا ارائه می شوند همگی مطمئن و بی‌خطر هستند. همه‌ی آن ها توسط سازمان کل غذا و دارو تایید شده‌اند و کاربران مجاز به استفادۀ آن هستند.
از طرف دیگر هم ایمنی لیزر موبر به خود کاربر برمی گردد. اگر شما از دستورالعمل‌ها و راهنمای استفاده از آن پیروی کنید، کاملا راضی خواهید بود.

در چه صورت نباید از دستگاه موبر دائمی استفاده کنیم؟
تقریبا همه‌ی دستگاه‌های موبر به شما خواهند گفت که در چه قسمت‌هایی برای استفاده بی خطر هستند و در چه قسمت هایی ایمن نیستند. همه ی دستگاه‌ها به اندازه ی کافی برای صورت شما یا نواحی حساس ایمن نیستند.
جدید ترین و بهترین دستگاه موبر در بازار آن است که شما می‌توانید از آن برای حذف موی صورت هم استفاده کنید. (این دستگاه بهترین وسیله ی لیزری موبر می باشد که برای نواحی حساس مناسب مانند خط بیکینی و نواحی تناسلی مناسب می باشد.
علاوه بر این، مطمئن باشید هر گاه لیزر خود را انجام می‌دهید هیچگاه نزدیک به چشم شما نیست و این که شما باید برای محافظت از بینایی خود از عینک های مخصوص لیزر استفاده کنید.