دستگاه لیزر خانگی رفع موهای زائد یکی از کاربردی ترین دستگاههای بهداشتی برای خانمها است ولی با وجود این اهمیت، قیمت تمام شدۀ آن هم برای اقتصاد خانواده یک مساله اساسی محسوب می شود. ولی نباید فراموش کنیم که برای خرید یک دستگاه لیزر خانگی بایستی بدانیم که لیزر کردن موها فقط برای رفع موهای زائد نیست بلکه یک روش پزشکی است که ما برای سلامتی و زیبایی خود از آن استفاده می کنیم.

مقایسه لیزرهای خانگی با لیزر در کلینیک
با یک جستجوی ساده در اینترنت یا تماس و مراجعه به چند کلینیک لیزر بدن با قیمتهایی از چند صد هزار تا چند میلیون برای جلسات لیزر موهای بدن مواجه می شویم و عملاً اگر بخواهیم همه جاهای بدن از چهره تا ناحیۀ بیکینی و پاها را در کلینیک لیزر کنیم بایستی چند میلیون هزینه کنیم تازه برای همۀ مراحل درمان و جلسات مکرر آن هزینه های جانبی مختلفی را بپردازیم که در قیمت تمام شدۀ لیزر تاثیر زیادی می گذارند.
اما اگر بخواهیم یک دستگاه لیزر خانگی تریا را که از بهترین مارک های لیزر خانگی است از یک فروشگاه معتبر مثل بورسیکا خریداری کنیم قیمتی در حدود 2 تا 3 میلیون را یکبار بر همیشه هزینه خواهیم کرد و حتی می توانیم بدون محدودیت هم خودمان و هم عزیزانمان از آن استفاده کنند.
لطفا مقالۀ «دستگاه لیزر خانگی تریا را از کجا بخرم؟» را در سایت تریا فارسی مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد فروشندگان دستگاه لیزر خانگی بدست آورید.

تاریخچۀ دستگاه لیزر خانگی ارزان
شرکت تریا بیوتی که متخصص ساخت دستگاه های تابش لیزری دستی مربوط به چهره و پوست بدن است، در تلاشی برای کاهش هزینه‌ها، اولین محصول لیزر موبر خانگی‌اش را در سال ۲۰۰۵ در ژاپن روانه بازار کرد. این شرکت، از سازمان کل غذا و دارو آمریکا مجوز خود را دریافت کرد. آخرین مدل آن، Tria 4x در سال ۲۰۱۳ با وعده ی «نتیجه‌ی بهتر در نیمی از زمان» در حالی که با مدل سابق خود مقایسه می‌شد، روانه ی بازار شد. این محصول با قیمت ۴۴۹ دلار همچنان ارزان نیست اما از نظر مالی مناسب تر از ۲۴۰۰ دلاری است که برای شش جلسه لیزردرمانی در کلینیک گرفته می شود.