دستگاه لیزر Tria 4X (تائید شده توسط سازمان غذا و دارو)، دستگاه موبر خانگی است که به شما اطمینان می‌دهد که بتوانید از شر موهای زائد بدن، از موی سر تا موی پا، به راحتی خلاص شوید و به نتیجه‌ای مشابه با دستگاه‌های حرفه‌ای در این زمینه دست یابید. این دستگاه برای افرادی که جنس پوستشان در محدوده معمولی تا حساس است و رنگ پوستی در بازه‌ی قهوه‌ایی روشن تا مشکی تیره دارند، کاملا مناسب است.
دستگاه لیزر تریا می‌تواند برای مقابله با مو های زائد بالای لب، زیر بغل، ساعد، بیكینی و بالا و پایین پاها استفاده می شود.
برای مناطق كوچك‌تر و حساس، شما می توانید مدل precision تریا لیزر كوچك‌تر و باریك‌تر، كه می‌تواند برای پاكسازی بالای لب، ساعد و بیكینی استفاده شود، تهیه فرمایید.
دستگاه لیزر تریا از دیودی حرفه ای-قدرتی استفاده می‌كند كه رنگریزه‌های موجود در فولیكول مو را هدف‌گیری می كند و باعث روشن شدن پوست در طول زمان و در نهایت از بین رفتن موهای زائد می‌شود. یك بار كه فولیكول مو بطور دائمی از بین برده شود، رشد موها متوقف می شود.
برای استفاده از Tria Laser 4X به سادگی دکمه ی پاور را فشار داده و آن را روشن کنید و سنسور قرمزی که در پایین دستگاه وجود دارد را مقابل پوستی که می‌خواهید قرار دهید. برای مثال، اگر شما قصد استفاده از آن برای زیر بغل را دارید، سنسور قرمز را مقابل زیربغل خود قرار داده سپس یکی از پنج تنظیمات میزان قدرت دستگاه را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌شود که بیشترین میزان قدرت را در آن ناحیه که بیشترین مقدار تحمل را دارد، استفاده کنید و توجه کنید که این کار با کمی درد همراه خواهد بود.
از آن جایی که دستگاه‌های خریداری شده به وسیله تبلیغات تلویزیونی توسط برخی از افراد نتیجه ی مطلوبی به همراه نداشته است، شما می توانید این وسیله را از طریق وبسایت Tria4x.ir خریداری كنید.
به عنوان یادآوری، این محصول نباید مورد استفاده زنانی كه پوست با تناژ تیره و یا موهای روشن دارند، قرار گیرد. برای خانوم‎هایی با پوست روشن و موهای تیره، ممكن است وسیله‌ایی كارآمد به حساب بیاید، تنها در صورتی كه ریسك پذیری بالایی داشته باشید.